Salget er godt i gang og vårnyheter ankommer daglig. Fornøyde kunder og bare trivsel. Herlige januar!
Du kan enda gjøre noen riktig gode salgskupp, eller bare nyte synet av de fine nyhetene som er på vei inn. Her er iallefall en herlig salig blanding av både salg, nyheter og blide mennesker!
Flotte Merete innom for å gjøre et salgskupp eller to. Det ble flere, og vi viser deg gjerne noen av antrekkene Merete valgte. Er du raskt ute kan du og skaffe deg disse! På dette bildet har Merete på seg bluse (før 2000,- NÅ 1000,-), jeans (før 1300,- NÅ 650,-) og ankelsko (før 3800,- NÅ 2520,-). Alt fra Acne.
Merete får stylinghjelp av Vigdis. Samme jeans som på forrige bilde, og samme ankelsko bare i annen farge. Angoragenseren er fra Designers Remix (før 1499,- NÅ 749,-).
Vigdis har på jeans (1400,-), genser (1300,-) og sko (før 3200,- NÅ 2240,-) fra Acne. Lue fra FWSS (299,-).
Her har Merete på samme jeans og ankelsko som på de to forrige bildene. Den knalltøffe genseren med skinnarmer er fra Bruuns Bazaar (før 2499,- NÅ 1249,-).
Her har Martine funnet fram et fint hverdagsantrekk til Merete.
Merete: strikk (før 1900,- NÅ 950,-) og sko (før 3800,- NÅ 2660,-) fra Acne. Jeans fra Tiger of Sweden (1499,-).
Martine: jeans (1400,-), genser (1700,-) og ankelsko (3000,-) fra Acne.
Stas at vi fikk vise fram de fine salgskuppene dine. Og se bare så hoppende glad hun ble over alle godkjøpene. Merete avsluttet handelen med stil. Sjekk dette fine antrekket bestående av baggy chinos fra FiveUnits (før 899,- NÅ 449,-), bluse fra Designers Remix (før 1299,- NÅ 649,-) og pumps fra Tiger of Sweden (før 1699,- NÅ 849,-).
Vi ♥ Acne og denne nydelige oversized genseren som minner oss på på at det kommer til å bli en skjønn vår i år! Fin som kjole eller sammen med en lys jeans. Genseren koster 1900,- og har glidelås bak på ryggen.
Ha en fin onsdag alle sammen! Nyhetene ryr inn så nye oppdateringer kommer om ikke lenge!